BAŞKANIMIZ MUSTAFA CANDAL'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
  • Haberler

  • 09 Nisan 2024

BAŞKANIMIZ MUSTAFA CANDAL'DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Yayınladığı mesajla Ramazan Bayramı’nı kutlayan Tekkeköy Belediye Başkanı Mustafa Candal, tüm vatandaşları bayramın 1. günü Tekkeköy ilçe meydanında yapılacak bayramlaşmaya davet etti.  


Bayramların birlikte olmanın, sevgi ve hoşgörüyü pekiştirmenin zamanı olduğunu belirten Mustafa Candal, “Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar birlik ve beraberlik duygularımızı daha da güçlendirerek kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendiren, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir” dedi.


Yardımlaşma ve dayanışma çağrısı yaptı
Ramazan Bayramı’nın insanların birbirlerine olan sevgi ve saygıyı pekiştirmek, kardeşlik bağlarını güçlendirmek için bir fırsat olduğunu belirten Başkan Candal, “Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki bugünlerde bir Ramazan Bayramı'na erişmenin daha sevincini ve huzurunu hep birlikte yüreklerimizde hissediyor, devletimiz ve milletimizle, barış ve huzur içinde geçireceğimiz bir bayrama daha kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bu bayramda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım. Yardımlaşma ve dayanışma ruhunu daha da güçlendirelim. Komşularımıza, akrabalarımıza, dostlarımıza sevgimizi, saygımızı gösterelim ve onlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşayalım” diye konuştu


Bayramlaşmaya davet etti
Tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutlayarak bayramın 1. Günü yapılacak bayramlaşmaya davet eden Candal, “Ramazan Bayramı'nın sevincini doya doya yaşayacağımız, huzur dolu bir bayram diliyorum. Tüm Tekkeköy halkının ve İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, size ve ailenize, vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum. Bizler de bayramın 1. günü saat 14’te Tekkeköy meydanında bayramlaşmaya ve kucaklaşmaya tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Nice bayramlara erişmek dileğiyle hayırlı bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.